-->

Düşük Sermaye İle Kazandıran Bayilikler

Sponsorlu Bağlantılar

Düşük Sermaye İle Kazandıran Bayilikler


Düşük Sermaye İle Çok Kazandıran Bayilik Fikirleri Çok Ama Önemli Olan Bunların Arasında Para Kazandıran Bayilikleri Bulabilmektir. İşte İyi Kazandıran Bayilikler Neler? Bu Yazı Dizimizde Onu Sizlere Sunuyoruz.

İyi Kazandıran Bayilikler Hakkında

Düşük Sermaye İle Kazandıran Bayilikler
İnternette Yapacağınız Detaylı Araştırmalar Sonrasında İyi Kazandıran Bayilikler Hakkındaki Bilgilere Kolayca Ulaşabilirsiniz Sonrasında Sizlere Az Sermaye İle Çok Kazandıran Bayilik Fikirleri Arasında Bir Değerlendirme Yapabilirsiniz. Bu Sayede Yatırımınızı Rahatça Katlayabilirsiniz.

En Çok Kazandıran Bayilikler


İnternet Üzerinden En Çok Kazandıran Bayilikler Arasında İlk Olarak Hangi Sektör Daha Fazla Kazandırıyor Ona Bakmalıyız. Şu Tartışılmaz Bir Gerçek Ki Bu Alanda Çok Kazandıran Yemek Sektöründeki Bayiliklerdir.

Yemek Sektöründeki Bayilikler


Yemek Deyince Yemek Sanayi Sektörünü Kast Etmiyoruz Elbette. Özellikle Mcdonald’s, King, Dominos, Gibi Franchise Veren Büyük Fast Food Restoranlar Çok Ciddi Paralar Kazandırmaktadır Yatırım Ücreti Olarak Yaklaşık Olarak 1 Milyon TL İsteyen Büyük Firmalar En Çok Kazandıran Bayiliklerdir. Diyelim Ki, Böyle Bir Firma Size Gibi Franchise Verdi O Kazandığınız 1milyon Tl Sene İçerisinde Çıkartacağınıza Garanti Gözüyle Bakabilirsiniz. İşte Bu Nedenle Yemek Sektöründeki Bayilikler Her Zaman Daha Çok Tercih Edilmektedir.

Komagene Bayiliği

Etsiz Çiğköftenin Öncü Markası Haline Gelen Komagene Düşük Yatırım Maliyeti İle Yurtiçi Ve Yurtdışı Pazarlarda Bayilik Vermeyi Sürdürüyor. Yurt İçinde 300’ü Şube Sayısı İle Yatırımcısına 20-30 Bin TL, Arasında Franchisee Veriyor. Ayrıca Şubelerinde Satışa Sunulan Tüm Ürünler Şirketin Kendisi Tarafından Karşılanıyor. Etsiz Çiğ Köftenin Yanı Sıra, İçli Köfte Ve Kadayıf Dolma İlk Akla Gelenler. Ayrıca İrmik Helvası, Sütlü Tatlılar, Yöresel Sıcak Ve Soğuk İçecekler De Var.

Pizza Pizza Bayiliği
120 Bin Dolar Civarındaki Kuruluş Maliyeti İle
Pizza, Firmasının 46 İlde Bulunan 140 Restoranından 120’si Franchisee’ler Tarafından İşletiliyor.

İçecek Sektöründeki Bayilikler

Gönül Kahvesi
Butik Kahve Evi Konsepti İle Göz Dolduran Gönül Kahvesi 1993’ten Bu Yana Hizmet Veren Şirket 2002’den Bu Yana 45 Şubesiyle Hizmet Vermeye Devam Ediyor. Türkiye’nin Her Bölgesinde Şubesi Olan Gönül Kahvesi Franchise Yatırımcısına Personel Alımından Tutunda Personel Ve İşletmeci Eğitimi, Reklam-Tanıtımına Kadar Hazır Bir Konsept Sunmakla Kalmıyor, Açılış Ve Organizasyon Desteği De Sunuyor. Bu Firmadan Bayilik Almak İsteyenler 60 Metrekare Kapalı Alana Ve Olabildiğince Geniş Bir Teras Ya Da Bahçeye Sahip Olmanız Gerekiyor. Terassız Ya Da Bahçesiz Şube Açma Gibi Bir Şansınız Yok. İş Hacmine Göre 5-15 Personel Çalıştığı Gönül Kahvesi Şubelerinin En Bilinen Özelliği İse; Kahvelerini Kendilerinin İthal Ediyor Olması. Çeşitli Ülkelerden Getirilen Kahve Çekirdeklerinin Harmanlanması İle Yaratılan Bu Orijinal Tatlar ‘’Gönül Harmanı” Türk Kahvesi,Sakızlı, Kakuleli Keçi-Boynuzlu, Çikolatalı Ve Tarçınlı Kahve İsimleri İle Şubelerinde Satışa Sunuluyor.

Lavazza, İtalyan Kahve Zinciri Bayiliği
İtalyan Kahve Zincirinin Bu İstisnai Tadı Türkiye’de Halen Tamamı Franchise Olmak Üzere 24 Şubesi İle Yatırımcısına Aylık Ciro Olarak 75 Bin Tl Kazandırıyor. Türkiye Genelinde Yeni Şubeler Açmayı Hedefleyen Şirket Franchise Bedeli Anahtar Teslim Maliyeti İle Birlikte 137 Bin Euroyu Buluyor. Lavazza, Franchise Bayilik Alabilmeniz İçin İç Ve Dış Alan Toplamının 150 Metrekare Olması Gerekiyor. İstanbul’da Bulunan Kahve Eğitim Merkezinde Verdiği Eğitimlerde Kahvelerin Doğru Hazırlanması İçin Kahveye İlişkin Her Şeyi En Ufak Detayına Kadar Öğrenebiliyorsunuz.

Neşve Çay Kahve Evi Bayiliği
Tüm İllerde Şube Açılması Planlanan Neşve Çay-Kahve Evi Çay Ve Kahve Çeşitleri Açısından Hayli Zengin Bir Şirket. Neşve Çay-Kahve Evi Bayiliği Almak İçin 100-120 Metrekarelik Kapalı Alana, 50-60 Metrekarelik De Bahçe Ya Da Bir Terasa Sahip Olmanız Gerekiyor. Franehise Giriş Bedeli Talep Edilmeyen Bu Firmanın Bayiliği İleriye Yönelik Yatırım Yapmak İsteyenler İçin İdeal Bir Tercih Olabilir.


Kozmetik Sektöründeki Bayilikler


İkinci Sırada Sıra Da Kozmetik Sektörü Var. Kozmetik Sektöründe Sevil Ya Da Arda Acar Gibi Birçok Büyük Firmadan Bayilik Alarak Çok Büyük Paralar Kazanabilirsiniz. Çünkü Kozmetik Sektöründeki Üretiminin Çok Ucuzdur Ama Satış Fiyatı Fazla Olduğundan Kar Markacı Her Zaman Yüksektir. Bu Markalar İle İletişime Geçerek Bayilik Aldığınızda Yatırımınızı Çok Daha Kısa Sürede Fazlası İle Çıkartabilirsiniz. Tabi Her Zaman İçin En Bilindik Ve En Çok Tercih Edilen Firmalardan Bayilik Almak Çok Daha Mantıklıdır. Çünkü İnsanlar İçin Sizin Sattığınız Kozmetik Ürününden Daha Çok Markasının Ne Olduğu Önemlidir.

Sponsorlu Bağlantılar