-->

OTURDUĞUNUZ YERDEN PARA KAZANMAK

Sponsorlu Bağlantılar

OTURDUĞUNUZ YERDEN PARA KAZANMAK ARTIK KOLAY


Evde Ek İş Fikirleri, Para Kazandıran İş Fikirleri, Evde Oturduğunuz Yerden Para Kazanmak, Kolay Para Kazandıran Ek İş Fikirleri.

Ev hanımları evde boş oturmaktan ve para sıkıntısından sürekli bahsederler. Evde yapılabilecek birkaç iş ile hem can sıkıntınızı giderebilir hem de para kazanabilirsiniz. Evde oturarak hiçbir yere varılmaz bütün günlerimiz hep aynı rutin şeylerle geçmektedir. Ev işi yapmak bize para kandırmadığı gibi birde bitmemekte ve sürekli iş çıkmasıyla bizi sinir etmektedir. Ev hanımları kendi başlarına veya belirli arkadaş grupları ile evde para kazandıran işler yaparak para kazanabilir ve aile bütçesine katkı sağlayabilir.

EVDE PARA KAZANMA YOLLARI EK İŞLER
Ev hanımları hem ev işleriyle ilgilenip hem eşine ve çocuğuna vakit ayırıp hem de evde yapılabilecek işlerden yapabilirler. Evde para kazandırabilecek işler çok zor değildir sizi zorlamaz ve aynı zamanda bir zorunlulukta barındırmaz. Yani evde yaptığınız bir işi yarım bırakarak evinizle ilgilenebilir daha sonrada yarım kalan işinize dönüp bitirebilirsiniz.
Evde para kazandıran işlerden bazıları peşinatlıdır. Yani verdiğiniz paranın 2 katını alacağınızı temin eder. Ancak bu işlere güveniniz yoksa dolandırılmak istemiyorsanız kaybedecek paranız olmadığını düşünüyorsanız o zaman peşinat istemeyen işlere yönelebilirsiniz. Yani evde incik boncuk dizmek, tütün sarmak, havlu kenarı katlamak, mandal yapmak, davetiye katlamak, nikah şekeri yapmak, kına yapmak ve daha bir sürü işlerden kendinize uygun olan bir tanesini seçerek yapabilirsiniz. Evde para kazandıran işler sizlere her ay net bir ücret kazandırmaz sadece yaptığınız ürün karşılığı kadar para kazanırsınız. Buda ne kadar çok ürün o kadar ücret geliri anlamına gelmektedir. Evinizden arta kalan zamanlarda az veya çok da olsa bir gelir kazanmak hiç kazanmamaktan daha iyidir. yeniisfikirlerin.comAyrıca evde para kazandıran işlerden yaptığınız herhangi bir işin ücreti karşı tarafın belirlediği kadardır. Ayrıca yaptığınız ürünleri ödeme şekilleri gene karşı tarafın belirlediği tarihlerde bazen haftalık bazen aylık bazen her ürünü götürdüğünüzde ürün bedeli olarak verilmektedir. Bazı firmaların ya da bu tarz evlere işveren şirketlerin ödeme şekilleri bankalara veya PTT hesabı gibi hesap numaranıza yatmaktadır. Bunlar kurumların kendini güvence altına da almasını sağlar herhangi bir durumda para yatırdığını ve ödeme yaptığını kanıtlamak içindir. Evde para kazanmanızı sağlayan işverenler şirketlerden ziyade kişilerde olabilir. Bulunduğunuz ilde veya mevkide işveren insanlardan da iş alabilir bu işleri elden teslim ederek paranızı gene elden alabilirsiniz. Genellikle şirketler ürünleri kargo şirketleri aracılığıyla gönderir ve gene kargo şirketleri aracılığı ile geri alır. Bu tarz evlere işveren şirketlerin belirli kargo şirketleriyle anlaşması olup kargo ücreti gibi belirli ücret ödememenizi sağlarlar. yeniisfikirlerin.com


Evde para kazandıran işler bunlarla tabi ki de sınırlı değildir. Ben evde oturarak değil gezerek para kazanmak istiyorum diyorsanız katalogdan ürün satmak tam size göre. Kozmetik ürünlerinden, temizlik ürünlerine, takı ürünlerinden, iç çamaşırı ürünlerine kadar istediğiniz bir firmanın katalog ürününü satarak da para kazanmanız mümkündür. Bu katalog ürünlerinde ise para kazanma olayı tamamen size bağlı olarak işlemektedir. Size düşen tek şey elinde olan ürün kataloglarını çevrenizdeki insanlara göstererek satış yapmak ve payınıza düşün komisyonu almaktır. Katalog ürünlerini sipariş eden insanlar sayesinde sizlerde evinize katkı sağlayabilirsiniz. Katalog ürünlerinden belirli miktarda sipariş topladığınız zaman internet aracılığıyla bu siparişlerinizi firmaya bildirip firmanın size kargoyla bu siparişleri göndermesini beklemeniz gerekmektedir. Gelen kargoyla hemen sipariş veren insanlara ürünlerini ulaştırıp parayı elden teslim alabilirsiniz. Daha sonra geri yapmanız gereken şey firmanın size gönderdiği faturayı ödemek ve kendi kar payınızı almanızdır. Sizlerde evde para kazanmak isterseniz bu yöntemlerden herhangi bir tanesini deneyerek bu işe başlayabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar