-->

İDDAA OYNAMAK BAYİLİĞİNİ ALMAK KADAR BASİT!

Sponsorlu Bağlantılar

İDDAA OYNAMAK BAYİLİĞİNİ ALMAK KADAR BASİT!


İddaa Bayiliği Nasıl Alınır, İddaa Bayiliği Alma Şartları, İddaa Bayiliği Başvurusu, İddaa Oynamak Bayiliğini Almak Kadar Basit.

İDDAA şans oyunları içerisinde son yıllarda ortaya çıkmış bir oyundur. Adını kendi içeriğinden almaktadır. Bu şans oyununda kişiler bazı maçlara gerekli ya da olabilecek sonuçların tahminlerini yaparak kupon oluştururlar. Verilen para ya da kupon değeri kadar dönüş sağlanacağından yapılan kuponların en küçük ücretten en büyük ücrete kadar seçilmesi oynayan kişiye bağlıdır. Sonrasında yapılan kupon tutarsa İddaa kuponun da yazan rakamın kaç katı belirtilmişse o kadar para geri alınır. İddaaların tutması oynanan Türkiye takımlarının maçlarında daha yüksek oranda olmaktadır. Kişiler bu sayede az ya da çok bir kazanç elde edebilmektedir. Bunun bir şans oyunu olduğunu unutmamak ve sürekli olarak bu konuya gelir gözüyle bakmak oldukça yanlış bir tutumdur. Çünkü her ne kadar kazanan sayısı fazla da olsa bağımlılık haline geldiğinde çok büyük sıkıntılara yol açabilecektir. Bu yüzden şans oyunlarının yalnızca belirli sınırlar ölçüsünde oynanması tavsiye edilir.


İddaa Bayiliği Alma Şartları, İddaa Nasıl Alınır?
İddaa ismi verilen şans oyununun oynandığı ya da kuponunun yapıldığı yere İddaa bayisi denir. İddaa bayisi Spor toto teşkilat başkanlığı tarafından düzenlenen bazı kurallar çerçevesinde kurulur. İşte İddaa bayiliği nasıl alınır sorusunun cevabı bu teşkilatın yayınlamış olduğu bazı kurallara bağlıdır. İddaa bayiliği nasıl alınır sorusunun maddelendirilmiş cevapları ise aşağıdaki gibidir:

- Bayilik için başvuran kişiler arasında çekilen kura sonucu bayilik verilecektir.
- Başvuru yapanların TC vatandaşı olması beklenir. Her başvurucu cezai ehliyete sahip olmalıdır. Aksi takdirde başvurusu geçersiz sayılacaktır.
- Devletin düzenini bozacak bir suçu işlemiş olması kişinin bayilik alamayacağı anlamına gelir. Bu kişi cezası onanmış ve cezasını çekmiş bile olsa kabul edilmez. Aynı zamanda anayasada yer alan cezai uygulamanın üzerinden zaman geçmiş olması bu noktada etkisiz kalmaktadır.
- Vesayet ve hacir gibi durumları gerektiren zihinsel engeli bulunan kişiler bayilik için başvuru yapamaz.
- Başvuran kişinin vergi dairesinde kaydı olması gerekecektir.
- Başvuruyu yapan kişi sabit bir ikametgâh belirtmek zorundadır. İkametgâhı doğrulanmayan kişilerin bayilik başvuruları tehlikeye girecektir.
- İddaa bayisinin açılacağı dükkânın kendine ait bir telefonu olması istenir. En az 1 sabit hat ve 1 cep telefonu numarasına sahip olmayan kişilerin bayilik başvurusu kabul edilmez. Aynı zamanda bayilik açılacak dükkân adına da bir de e posta adresi gereklidir.
- Başvuracak kişi daha önce bayilik için başvurmuş ve reddedilmişse bu başvurusu da geçersiz sayılır. Aynı zamanda eşi için, birici derece akrabası için daha önce bayilik almışsa ve bu bayilik olumsuz bir şekilde sonuçlanmışsa yeniden bayiliğe başvurması gereksizdir. Kişi önceki bayilikte işleten olarak yer alıyorsa bu başvurusu da değerlendirmeye alınmayacaktır. yeniisfikirlerin.com


Yukarıdaki tüm şartlar sağlanıp İddaa bayiliği nasıl alınır sorusunun ikinci adımına gelindiğinde:
- Kura sonucu İddaa bayiliği açmaya hak kazanırsınız.
- Size teşkilatın vereceği bir hesap numarasına 13.000 USD yatırmanız gerekir. Bu ücretin yatırılması için size verilen süre kura sonuçları açıklandıktan sonraki ilk 10 gündür.
- İkinci ödeme ise yine teşkilatça tarafınıza belirtilecek olan hesaba terminal teminatı olarak yatırılır.
- Teşkilatın belirlediği belgeler ödemelerden sonra verilen süre içerisinde tamamlanıp teşkilata yollanmalı ve İddaa bayiliği sözleşmesi bu süre zarfı içerisinde imzalanmalıdır. Verilen süre içerisinde gerekli koşulları sağlamayan başvuranların İddaa bayiliği açma yetkileri teşkilat tarafından tek taraflı olarak bilgilendirme yapılmaksızın kaldırılır ve bu kişilerin yeniden bayilik başvuru yapma şansları tamamen ortadan kalkar. yeniisfikirlerin.com

Sponsorlu Bağlantılar