-->

Yeni iş Fikirleri El Yapımı Çikolata Üretimi

Sponsorlu Bağlantılar

Yeni İş Fikirleri El Yapımı Çikolata Üretimi


Yeni İş Fikirleri El Yapımı Çikolata Üretimi, Para Kazandıran İşler, İş Kurmak İçin Fikirler, El Yapımı Çikolata Sektöründe Para Kazanmak.
Çikolata Fabrikası Kişiye Özel, Kurumsal, Toptan Aldığı Siparişlerle El Yapımı Çikolata Sektöründe İnternet Üzerinden Satış Hizmetiyle Bir Başarı Öyküsü.
Çikolata Yapmak Bir Sanat, El Yapımı Çikolata Yapmak Hayal Gücüne Dayanıyor. Çikolata Aşktır Sevgidir Hem De Karlıdır. El Yapımı Çikolata Üretim Atölyelerinde En Büyük Problem Yetişmiş Eleman Bulunamaması. Sektörde Bir Çok Proje Üretilebiliyor Ancak Yetişmiş Eleman Sorunu Yüzünden Taleplere Yetişilemiyor.

Çikolata Sektöründe Çalışacak Yetişmiş Elemanlar Çok İyi Paralar Kazanabiliyor. Çikolata Üretmek Kolay Gözükse De Aslında Hiç De Kolay Değil. Bir Çikolata Ustası Yaklaşık 3 Yıl Gibi Bir Sürede Yetişiyor. El Yapımı Çikolatalar Doğal Ve Katkı Maddesiz Olduklarından Tercih Ediliyor.

YENİ İŞ FİKİRLERİ EL YAPIMI ÇİKOLATA ÜRETMEK
İyi Çikolata Ustası Nasıl Yetişir: İyi Bir Çikolata Ustası Zamanla Yetişir. İşe İlgi Duyan Kendini Geliştirmeye Açık Kişiler Çikolata Ustası Olabilir.
Kısa Yoldan Meslek Sahibi Olmak İçin Berrin Gürcan Alptekin İle Bire Bir Ve Uygulamalı Elde Çikolata Kurslarına Katılabilirsiniz.

Çikolata Fabrikası Çikolata Akademisi:
Çikolata Akademisinde El Yapımı Çikolata Eğitimlerine Katılabilirsiniz. Kurslar Temel Seviye, Temel + Orta Seviye, Temel + Orta Ve İleri Seviye Şeklinde Veriliyor.
Kurslar 10:00 İle 18:00 Saatleri Arasında Yapılmaktadır. Kurs Boyunca Yaptığınız Tüm Ürenler Sizin Olmaktadır. Kurs Sonunda Sertifika Verilmektedir. İleri Seviye Kurslara Katılanlara İşyeri Açmak İçin Danışmanlık Hizmeti De Verilmektedir.

Temel Seviye Kurs:
Eğitim Süresi: 3 Gün
Fiyat: 3.000 TL
Temel Seviye Kurs Süresince Yapacaklarınız:
Çikolata Kaplı Çilekler, Çikolata Kaplı Lokumlar, Kuruyemiş Dolgulu İncir, Kuruyemiş Dolgulu Kuru Kayısı, Çikolata Kaplı Portakal Kabuğu Şekerlemesi, Çikolata Kaplı Kuruyemiş Dolgulu Hurma, Çikolata Kaplı Fıstık Ezmesi, Çikolata Kaplı Marshmallow Ve Lolipop, Çikolata Kaplı Muz Lolipopları, Vişne Dolgulu Cup, Blueberry Dolgulu Cup, Çilek Dolgulu Cup, Karamel Dolgulu Cup, Çikolata Kaplı Elma Şekeri, Çikolata Kaplı Bisküviler Ve Krakerler, Kuruyemişli Mendian, Rocher, Bitter Truffle, Beyaz Portakal Truffle, Bitter Portakal Truffle, Sütlü Coco Truffle, Tropicano Truffle, Espresso Truffle.

Temel + Orta Seviye Kurs:
Eğitim Süresi: 5 Gün
Fiyat: 4.000 TL

Temel + Orta + İleri Seviye Kurs:
Eğitim Süresi: 10 Gün
Fiyatı: 7.500 TL
yeniisfikirlerin.com

Sponsorlu Bağlantılar