-->

Para Kazandıran İşler Pasta Tatlı Ustalığı

Sponsorlu Bağlantılar

Para Kazandılar İşler Pasta Tatlı Ustalığı

Pasta ve Tatlı Ustalığı Mesleği, Pasta Ustalığı Eğitimi Verilen Akademiler, Para Kazandıran Pastacılık Mesleği Kursları.

Mutfak Sanatlarındaki Branşlaşma Her Geçen Gün Daha Çok Önem Kazanıyor. Ülkemizde Pasta Ve Tatlı Ustası Şeflere Çok Büyük İhtiyaç Duyuluyor. Pasta Ustaları Diğer Şeflere Göre Çok Daha Fazla Para Kazanıyor.

Son Yıllarda Ülkemizde Mutfak Sanatları Oldukça Gelişti. Ülkemizde Binlerce Şef Çalışsa Da Pasta Ustası Şeflere Hala Büyük İhtiyaç Duyuluyor. Pasta Tatlı Şefliği Mesleğinde Reçeteyi Bulup Doğru Uygulamak Önemli. İyi Bir Pasta Ve Tatlı Ustası Olmak İçin Uzun Yıllar Eğitim Almak Gerekiyor. Pasta Ve Tatlı Şefi Olarak Otellerde Çalışabilecek Seviyeye Gelmek İçin En Az 1 İle 2 Yıl Eğitim Almak Gerekli.

PARA KAZANDIRAN İŞLER PASTA TATLI USTALIĞI
Pastacılık Eğitimi Alınabilecek Kurumlar:

Usla Uluslararası Servis Ve Lezzet Akademisi:
Kurumda Profesyonel Aşçılık, Profesyonel Pasta Ve Ekmekçilik, Yiyecek Ve İçecek İşletmeciliği, Gamrero Rosso, Yess, Coffeeology / Barista Eğitimleri Verilmekte.
Profesyonel Pasta Ve Ekmekçilik Eğitimi 8 Ay Sürüyor. Hafta İçi Ve Hafta Sonu Grupları Bulunmakta. Kurs Sonunda Milli Eğitim Bakanlığı Onaylı Sertifika Sahibi Oluyorsunuz. Kursun Staj Dahil Bedeli 15 Bin (8 Ay), Stajsız Bedeli İse 13,700 TL (4 Ay)
Kurumda Ayrıca Uzun Dönemli İleri Seviye Profesyonel Pasta Ve Ekmekçilik Eğitimi De Verilmekte. Kurs 12 Ay Sürüyor Ve Kursun Bedeli 17.800 TL

İletişim Adresi: Avni Dilligil Sokak No: 12 Mecidiyeköy İstanbul
Telefon: 0 212 211 87 52

Mutfak Sanatları Akademisi:
Mutfak Sanatları Akademisinde Aşçılık, Pasta Ekmekçilik, Yiyecek İçecek İşletmeciliği, Chef & Owner, Prochef, Barmenlik, Uzun Dönem Profesyonel Aşçılık, Uzun Dönem Profesyonel Pasta Ve Ekmekçilik Kursları Veriliyor.

Mutfak Sanatları Profesyonel Pasta Ekmekçilik Kursuna Katılanlar Milli Eğitim Bakanlığı Onaylı Sertifika, Hijyen Eğitim Sertifikası, Haccp Sertifikası Ve City & Cuilds Diploması Sahibi Olurlar. Kurs 4 Ayı Teorik Ve Uygulamalı, 4 Ayı İse Staj Olmak Üzere Toplam 8 Ay Sürmekte. Hafta İçi Ve Hafta Sonu Grupları Bulunan Kursun Ücreti 16 Bin Türk Lirası.

İletişim: Maslak Mahallesi Maslak Meydan Sokak No: 1 Beybi Giz Plaza B Blok No: 123-124,136 Maslak Sarıyer İstanbul
Telefon: 0 212 290 35 50
yeniisfikirlerin.com

Sponsorlu Bağlantılar