-->

Yeni iş Fikirleri Eşek Çiftliği Kurmak

Sponsorlu Bağlantılar

Yeni İş Fikirleri Eşek Çiftliği Kurmak


Para Kazandıran İş Fikirleri, İş Kurmak İsteyenlere Öneriler, Küçük Bir Sermayeyle Kurulabilecek İşler, Eşek Çiftliği Nasıl Kurulur, Eşek Sütü Satışı İle Para Kazanmak.
Avrupa'da Kozmetik Sektöründe Kullanılan ve Litresi 40-55 Euro'dan Satılan Eşek Sütüne Olan Talebi Keşfeden Yatırımcılar Bu Güne Kadar Sadece Yük Taşımada Kullanılan Eşekler İçin Çiftlik Kuruyor. Girişimciler Yaşlanmayı Önleyen Ve Yüksek Protein Değeri İle Sağlık İçin Oldukça Faydalı Olan Eşek Sütü Üretimi İçin Eşek Çiftliği Kuruyorlar.

PARA KAZANDIRAN İŞLER EŞEK ÇİFTLİĞİ KURMAK
Eşek Çiftlikleri Eşeklerden Süt Üretmek Amacıyla Kuruluyor. Kozmetik Sektöründen Sağlık Sektörüne Bir Çok Alanda Kullanılan Eşek Sütünün Litresi Türkiye'de 100 Türk Lirasından Alıcı Buluyor. Bir Çok Hastalığa İyi Geldiği Söylenen Eşek Sütüne Olan Talep Her Geçen Gün Daha Da Artıyor. Girişimciler Kaliteli Bir Eşeğin Fiyatı 300 Türk Lirasından Başlayıp 2 Bin Türk Lirasına Kadar Çıkabiliyor. Uzmanlar Eşek Sütünün Anne Sütüne En Yakın Süt Olduğunu Söylüyor.


Eşek Bakımında Dikkat Edilmesi Gerekenler:
Eşeklerin Tırnaklarına Çok Dikkat Edilmeli, Sağlıkları İçin Tımar Edilmeleri Son Derece Önemli, Hayvanların Kurt Yapmaması İçin Hem Eşeklere Hem De Personele Periyodik Olarak Verilmesi Gereken İlaçlar Bulunuyor. Eşek Bakımı Büyük Baş Hayvanlara Göre Daha Kolay Ve Daha Masrafsız.

Eşek Çiftliği Bir Başka Hayvan Çiftliğine Alternatif Değil. Eşek Çiftliği Kurmak İçin Maliyet Büyük Baş Hayvan Çiftliğine Göre Oldukça Düşük. İşletme Maliyetleri Hariç Hayvan Başına Ortalama 2 Türk Lirası, Yani Günde 2 Türk Lirasına Bir Eşek Doyuyor.


Eşek Sütünün Faydaları:
Bağışıklık Sistemini Güçlendirir, Protein Oranı Olarak Anne Sütüne En Yakın Süt, İçerdiği Vitaminler Bakımından C Vitamini İnek Sütüne Göre 60 Kat Daha Fazla, Yüksek Miktarda E Vitamini Bulunuyor, Omega 3 Ve 6 Miktarı Çok Fazla, Bütün Bunlar Eşek Sütünün Yaşlanmayı Geciktirici Anti Oksidan Özelliği İle Kozmetik Sektöründe Kullanılmasını Sağlıyor.

Bu İşten İyi Para Kazanmak İçin Yüksek Standartlarınız Olmalı, Sütün Serifiye Olarak Kullanılması Gerekiyor Yani Eşeğin Memesinden Çıktığı Haliyle. Sütün Steril Temiz Ve Çiğ Olarak Kullanılması Gerekiyor, Her Elle Veya Makineyle Sağım Steril Ortamı Sağlayamıyor. İşletmenizde Sürü Yönetim Tekniklerini Oturttuktan Sonra Çok Paralar Kazanabilirsiniz.
yeniisfikirlerin.com

Sponsorlu Bağlantılar