-->

Satış Ortaklığı Affiliate Marketing Sistemi Nedir?

Sponsorlu Bağlantılar

Satış Ortaklığı Affiliate Marketing Sistemi Nedir?


Satış Ortaklığı Nedir? Satış Ortaklığı Nasıl Yapılır, Satış Ortaklığı Veren Siteler, Satış Ortaklığı Affiliate Marketing İşine Girmek Ek İş Yapmak İsteyenlere Öneriler.

E-ticaretin yaygınlaşmasının ardından ortaya çıkan sektörlerden birisi de satış ortaklığıdır. Firmaların kazançlarını paylaşma sistemi olarak da adlandırabileceğimiz satış ortaklığında firmanın ürününü sattığınız sürece hem siz hem de firma para kazanmaktadır. Böylece karşılıklı olarak süren bir kazanım süreci oluşmuş oluyor ve bu sistem firmaya kazandırdığınız sürece devam ediyor.

Satış Ortaklığı Affiliate Marketing Nedir?
Firmaların ürün ve hizmetlerini internet ortamında pazarlamanız karşılığında satış başına belli bir ücret ödemesi sistemidir.
Satış ortaklığı sistemlerine örnek olarak, 2008 yılında türkiye pazarına giren gelir ortakları, 2011 yılından beri satış ortaklığı hizmeti sunan reklamaction.com ve adtriplex.com gösterilebilir. Yabancı satış ortaklığı sistemlerine örnek olarak zanox.com, amazon, plimus ve yüzlerce sistem bulabilirsiniz.

SATIŞ ORTAKLIĞI NEDİR, NASIL YAPILIR
Satış ortaklığı ile para kazanmanın belli püf noktaları bulunmaktadır. Çünkü satış ortaklığında firma, siz ve satılacak ürün bulunmaktadır. Firma size ürünü teslim ettikten sonra siz satacağınız ürün başına para kazanırsınız ve firmaya kazandırırsınız. Son zamanlarda oldukça yaygın hale gelen satış ortaklığı para kazanma sistemi e-ticaret ile uğraşan çoğu kişinin aylık büyük kazancını oluşturmaktadır. Satış ortaklığı ile satmak istediğiniz ürünü insanlara duyurmak için Facebook, Twitter gibi sosyal ağlarda ve forum, blog gibi alanlarda paylaşabilir ve insanların haberdar olmasını sağlayabilirsiniz. Böylece insanlar bu ürünler hakkında bilgi sahibi olma şansını yakalayacak ve eğer sunumunuzu iyi bulurlarsa ürünü satın alarak para kazanmanıza aracı olacaklardır.

Satış ortaklığı ile para kazanmak için öncelikle iyi bir internet kullanıcı olmanız gerekmektedir. Ürünlerin yayım ve pazarlamasını yeterince yapamayan kullanıcılar bu sektörde umduğunu bulamazken bu şartları yerine getiren kullanıcılar güzel gelirler elde etmektedir. Bu nedenle satış ortaklığı için ana amacınız ürünü yaymak ve kullandığınız aracı firmanın güvenilir olmasına dikkat etmek olmalıdır.
yeniisfikirlerin.com
Satış Ortaklığı Veren Örnek Sistemler:
avon
kitapyurdu
gittigidiyor
enuygun.com/affiliate
bitenekadar.com

Sponsorlu Bağlantılar