-->

Para Kazandıran Meslekler Bahçıvanlık

Sponsorlu Bağlantılar
Para Kazandıran Meslekler Bahçıvanlık Mesleği

Ücretsiz Bahçıvanlık Kursları İle Yeni Bir Mesleğiniz Olabilir. İstanbul Büyükşehir Belediyesi Her Yaştan İnsanlara 3 Aylık İş Garantili Bahçıvanlık Eğitimi Veriyor. Doğayla Baş Başa Bir Kariyer İmkanı Sunan Bahçıvanlık Mesleği İle İyi Para Kazanmak Mümkün.

İstanbul Büyükşehir Belediyesinin Ücretsiz Olarak Düzenlediği Bahçıvanlık Kursları İnsanlar İçin Yeni Bir Ekmek Kapısı Açıyor. Bahçıvanlık Kursları İle Bir Meslek Sahibi Olmak İsteyenler Veya Bir Hobi Olarak Bahçıvanlık Yapmak İsteyenler Yediden Yetmişe Bay Ve Bayanlar Herkese Bir Meslek Kazandırılıyor. İstanbul Büyükşehir Belediyesi Tarafından Açılan Bahçıvanlık Kurslarına Katılanların Yaklaşık Yüzde 65'i Bay, Yüzde 35'i İse Bayanlardan Oluşuyor.


BAHÇIVANLIK MESLEĞİ İLE PARA KAZANMAK
Kurs Süresince Kursiyerler Bahçıvanlık İle İlgili Gerekli Tüm Bilgileri Alabiliyorlar. Kurs Süresince Sera Yapım Tekniği, Çimleme, Peyzajlama, Seracılık, Meyvecilik, Sebzecilik Gibi Konularda Eğitim Veriliyor. Kurs Süresince Bahçıvanlık Mesleğinde Gerekli Olan Tüm Eğitimler Teorik Ve Pratik Olarak Veriliyor. Kurs Sonunda Başarılı Olan Kursiyerlere Katılım Belgesi Ve Halk Eğitim Merkezi Bahçıvanlık Kursu Sertifikası Da Veriliyor.

İstanbul Büyükşehir Belediyesi Taşeron Firmalarına Çalıştırılacak Bahçıvanlık İşçilerinin Sertifikalı İşçiler Olması Şartı Koşuyor. Sertifikasını Alan Kursiyerler İBB Taşeron Firmalarında Çalışma Şansını Artırıyor. 12 Hafta Süren Eğitimlerin Ardından Başarılı Olan Kursiyerler Yeni Bir Meslek Sahibi Oluyor.

İBB Tarafından Açılan Bahçıvanlık Kurslarına Katılım İçin İstenilen Belgeler:
Kimlik Fotokopisi
Öğrenim Belgesi Veya Diploma Fotokopisi

Kurs Kayıtlarının Yapıldığı Adresler:
Anadolu Yakası İdealtepe Bahçıvanlık Eğitim Merkezi:
Adres: İdealtepe 50. Yıl Korusu Maltepe İstanbul
Telefon: 0 216 366 80 95

İBB Avrupa Yakası Park Ve Bahçeler Müdürlüğü Haliç Şefliği:
Adres: Silahtarağa Caddesi, Eyüp Devlet Hastanesi Karşısı, Tekke Parkı İçi Eyüp İstanbul
Telefon: 0 212 312 63 64

Ayrıca Bahçıvanlık Kursları Halk Eğitim Merkezlerinde, Belediyeler İle Halk Eğitim Merkezleri İşbirliğinde (İSMEK, KO-MEK v.b.) Kurslar Açılmaktadır.
yeniisfikirlerin.com

Sponsorlu Bağlantılar