-->

İş Fikirleri E-Dış Ticaret Akademileri

Sponsorlu Bağlantılar

İş Fikirleri E-Dış Ticaret Akademileri


Yeni Bir İş Yeni Bir Kariyer Fırsatı Arayanlar, Hangi Mesleği Yapacağına Henüz Karar Veremeyenler, Ek İş Arayanlar E İç Ve Dış Ticaret Akademilerinden Alacağınız Eğitimlerle Yeni Bir Meslek Sahibi Olabilir, Evinizde Home Ofis Olarak Çalışabilir, Ek Gelir Elde Edebilirsiniz.
E Dış Ticaret İnterneti Kullanarak Uluslararası Ticaretin Yapılmasıdır. Profesyonel Olarak Pazar Araştırmaları, Hızlı Ve Güvenli Pazarlar, Üreticiler, Alıcılar Ve Satıcıları İnternet Üzerinden Araştırmak, Dünya Pazarına Açılarak İthalat Ve İhracat Fırsatlarını Araştırmak Üzerine Eğitimler Verilir. Kendi İşinizi Patronu Olmak, Bir Ürünün İnternet Üzerinden Dünya Pazarlarında Nasıl Bulunduğu Ve Nasıl Satılabildiği, Sermayesiz Nasıl Mal Alıp Satılabildiğini Öğrenecek, Evinizde İnternet Üzerinden Çalışarak Para Kazanabileceksiniz.

Ev Kadınlarından Öğrencilere İş Adamlarından Emeklilere Kadar Oldukça Cazip Bir Kariyer İmkanı Sunan Dış Ticaret Akademisi Mezunlarına Dünyanın Dört Bir Yanına Ürün Satmayı Öğretiyor, Üstelik Sigortalıların Eğitim Masraflarının Yüzde Yetmişini Devlet Karşılıyor. İşte Afrika Kıtasına Battaniye İtalya'ya Öküz Boynuzu Satan Başarılı Türk Girişimcilerin Yetiştiği Dış Ticaret Akademisi.


E-Dış Ticaret Akademisinde Tamamen İnternet Aracılığıyla Yapılan Dış Ticaret Şekilleri Öğretiliyor. Eğitimlere Her Sektör Grubundan Katılımcılar Oluyor. Eğitimler Tamamen Uygulamalı Bir Süreçte İnterneti Kullanarak Uluslararası Dış Ticaret Öğretiliyor. Sektörde Nitelikli Kalifiye Personel Açığı Bulunmakta. E Dış Ticaretin En Önemli Özelliği Yediden Yetmiş Yediye Herkesin Bu İşi Öğrenebilmesi. Eğitimi Tamamlayanlar İnterneti Kullanarak Her Türlü Dış Ticareti Yapabilir Hatta Evden Home Ofis Olarak Çalışabilirler, Ek İş Olarak Da Yapabilirler.

Uygulamalı E-Dış Ticaret Sertifika Programında Farklı Kurumlarda Alınabiliyor.

NBA Turkey Uygulamalı Dış Ticaret Eğitimi
Adres: Gülbahar Mahallesi Avni Dilligil Sokak Çelik İş Merkezi No: 11 A-Blok K:3 D:14 Mecidiyeköy Şişli İstanbul
Telefon: 0 212 347 97 21
Uygulamalı Diş Ticaret Uzmanlığı, Lojistik Yönetim Ve Projelendirme, Yurt Dışı Satış Ve Pazarlama, Stratejik Fuar Ve Fuarda Satış, Akredetif Uzmanlığı, E- Dış Ticaret (E - Broker), Gümrük Mevzuatı Ve Uygulamaları, Mükemmel Sunumun Sırları, Bilinçaltı Satış Pazarlama, İkna Ve Müzakere Teknikleri Sertifika Programları Bulunmakta.

YORKTRADE FOREIGN TRADE INSTITUTE
İstanbul Şubesi: Halaskargazi Caddesi No: 145 Kuran İş Merkezi K:2 Şişli İstanbul
Telefon: 0 212 233 84 14

LOGIMEX Lojistik İthalat İhracat Eğitim Danışmanlık
Maltepe Merkez Eğitim Merkezi: Girne Mahallesi Atatürk Caddesi Aydoğdu İş Merkezi K: 3 Maltepe İstanbu
Avcılar Eğitim Merkezi: Avcılar Merkez Mahallesi Çiğdem Caddesi Altınoğlu Sokak No: 13 Kat: 5balkaya İş Hanı Avcılar İstanbul
Telefon: 0 212 355 61 72
Akademide Uluslararası Lojistik Operasyonları Ve Dış Ticaret Uzmanlığı, Uluslararası Havayolu Operasyonları Yönetimi, İthalat İhracat (Dış Ticaret) Uygulamaları, Uluslararası Lojistik Uygulamaları Ve Denizyolu Konteyner Taşımacılığı, İhracata Giriş Stratejileri Ve İhracatta Satış, Pazarlama, Fiyatlandırma, Dış Ticarette Ödeme Şekilleri Ve Akreditif İşlemleri, Karayolu Taşımacılığı Operasyon Süreçleri Ve Havayolu Yük Ve Kargo Taşımacılığı, Havayolu, Karayolu Ve Denizyolu Operasyonları, Dış Ticaret Mevzuatı Ve Uygulamaları, Dış Ticarette Lojistik Ve Taşımacılık, Uluslararası Firmalar İçin Etkin Satın Alma Sertifika Programları Eğitimleri Verilmekte.

Bemar Kariyer Dış Ticaret Ve E-Ticaret Okulu
İletişim: 1462 Sokak No: 2 Kıbrıs Şehitleri Alsancak İzmir
Telefon: 0 232 463 19 83
yeniisfikirlerin.com

Sponsorlu Bağlantılar