-->

Paralı İşler Makam Şoförlüğü Akademisi

Sponsorlu Bağlantılar
Para Kazandıran İşler Makam Şoförlüğü Akademisi

İyi Kazanç Sağlayan Meslekler, Para Kandıran İş Fikirleri, Akademiler, Sertifikalı Makam Şoförlüğü Akademisi.

Türkiye'de 700 Bin Kişi Hayatını Şoförlük Yaparak Kazanıyor. Ancak Öyle Bir Akademi Var Ki Özel Bir Eğitim Programıyla Sertifikalı Makam Şoförleri Yetiştiriyor. Üstelik Bu Akademiden Mezun Olanların Yüzde 98'i Siyasiler, İş Adamları Ve Milletvekillerine Özel Makam Şoförlüğü Yapıyor. Makam Şoförlüğü Diğer Şoförlere Göre Bir Kaç Kat Daha Fazla Para Kazanıyor.

Türkiye'de 20 Milyondan Fazla Ehliyet Sahibi Sürücü Bulunuyor. Bu 20 Milyon Kişiden 700 Bini Şoförlük Yaparak Hayatını Kazanıyor. Ancak Şoförlük Yapmak Artık Eskisi Kadar Kolay Değil, Artık Bazı Sertifikalara Ve Eğitim Programlarına İhtiyaç Duyuluyor. Artık Özel Şoförlük Ve Makam Şoförlüğü Yapmak İçin Belli Eğitimlerin Alınması Sertifika Programlarının Tamamlanması Gerekiyor. Artık İşverenler Eğitimli Ve Bilinçli Şoförler Arıyor, Bu Bakımdan Eğitimli Ve Sertifika Sahibi Şoförler Çok Rahat İş Bulabiliyor.

PARA KAZANDIRAN İŞLER MAKAM ŞOFÖRLÜĞÜ AKADEMİSİ
Akademide İlk Olarak Teorik Dersler Veriliyor. Eğitimlerde Güvenli Ve İleri Sürüşe Yönelik Kurallar Anlatılıyor. Daha Sonra Eğitimlerde Protokol Kuralları, Davranış Kuralları, Hitabet, Makam Temsili, Stres Ve Öfke Yönetimi Gibi Eğitimler Veriliyor. Teorik Eğitimlerin Sonunda Bire Bir Sürüşe Yönelik Eğitimler Veriliyor. Makam Şoförü Adaylarına Kapı Açma Şekilleri, Bir Tehlike Ve Saldırı Anında Yapılması Gerekenler, İlk Hamleleri, Kadın Ve Erkeği Karşılarken Neler Dikkat Edilmeli, Aracın Ne Tarafından Dolaşmalı, Ne Tarafından Kapı Açmalı Gibi Konularda Eğitim Veriliyor.


Direksiyon Akademisinden Sertifika Alan Öğrenciler Kısa Sürede İş Bulma İmkanına Kavuşuyor. Makam Şoförlüğü (Özel Şoförlük) İşinde Çalışacağınız Yere Ve Kişiye Göre Çok İyi Para Var. Eğitimli Ve Tecrübeli Makam Şoförleri 4-5 Bin TL Kadar Maaşa İş Bulabiliyor. Direksiyon Akademisi 2008 Yılından Beri Yurt Dışında Kabul Görmüş Makam Şoförlüğü Eğitimi Veren İlk Ve Tek Firmadır.


Akademi Eğitim Programını Yurt Dışından Getirmiş. Eğitim Yaklaşık Olarak 4 Gün Sürüyor. Eğitimlerin Bir Bölümü Teorik Bir Bölümü İse Araç Üzerinde Yapılıyor. Bu Güne Kadar Akademiden Mezun Olan 150 Civarı Kişi Milletvekillerine Makam Şoförlüğü Yapmakta. Akademi 2008 Yılından İtibaren 1600 Civarı Sertifika Vermiş Bunların Yaklaşık Yüzde 10 Bayan Kursiyerlerden Oluşuyor. Bayan Makam Şoförlerini Daha Çok Bayan Makamlar Tercih Ediyor. Makam Şoförlüğü Açısından Yolda Giderken Yapacağınız Direksiyon Ve Pedal Hareketleri Hem Konfor Hem De Güvenlik Açısından Çok Önemli. Makam Şoförleri Ani Direksiyon Hareketlerinden Kaçınmalı, Sabırlı Olmalı, Stres Yönetimini İyi Yapmalı.
yeniisfikirlerin.com
İletişim:
Telefon: 0 216 415 42 79
Cep Telefonu: 0 532 401 09 48

Sponsorlu Bağlantılar