-->

Para Kazandıran İşler Balık Çiftliği Kurmak

Sponsorlu Bağlantılar

Para Kazandıran İşler Balık Çiftliği Kurmak


Yeni Bir İş Kurmak İsteyenler, Yatırımını Hangi İşe Yapacağını Bilemeyenler, Hangi İşler Para Kazandırır, Hangi Sektöre Yatırım Yapmalı, Balık Çiftliği Kurup Çok Para Kazanabilirsiniz, Yada Balık Çiftliklerinde Çalışmak İçin Su Ürünleri Liselerini Bitirip Kısa Yoldan Meslek Sahibi Olabilirsiniz.

PARA KAZANDIRAN İŞLER BALIK ÇİFTLİKLERİ
Türkiye'de İrili Ufaklı Yüzlerce Balık Çiftliği Bulunmakta. Ülkemizdeki Balık Üretiminin Yaklaşık Yüzde Yirmisi Bu Balık Çiftliklerinden Karşılanıyor. Bu Çiftliklerin Kuluşkahanelerinde Yer Yıl 220 Milyon Yavru Balık Üretilip, Yüz Milyonlarca Dolarlık Balık Yurt Dışına İhraç Ediliyor. Balık Çiftliklerinde Çalışacak Su Ürünleri Ve Gıda Mühendislerine, Dalgıçlara, Gen Bilimcilere Ve Eğitimli Personele Büyük İhtiyaç Var. Balık Çiftlikleri Doğrudan 10 Bin, Dolaylı Olarak Da 50 Bin Kişiye İş Olanağı Sağlıyor.


Son 10 Yılda Atılan Önemli Adımlarda Türkiye Dünyada Yavru Balık Üretimi Konusunda Lider Konuma Geldi. Ülkemizde Üretilen Bu Yavru Balıklar Akdeniz Havzasında Yunanistan, Kıbrıs, Tunus Gibi Ülkelere İhraç Ediliyor. Yakın Dönemde Yavru Balıklar Ortadoğu Ülkelerine De İhraç Edilmeye Başlandı. Yavru Balıklar Özel Dizayn Edilmiş Gemilerle İhraç Ediliyor.

Balıkçılık Sektörü Çok Hızlı Büyümekte Ve Kalifiye İş Gücüne İhtiyaç Duymaktadır. Balık Çiftliklerinde Çalışacak Su Ürünleri Mühendisleri, Kaptanlara, Teknisyenlere Ve Dalgıçlara Büyük İhtiyaç Duyuluyor. Sektör Ayrıca Vinç Operatörü, Elektrikçi, Teknik Bakımcı, Motorcu, Boyacı, Kaynakçı vb. Kalifiye Elemanlara Da İhtiyaç Duyuyor. Son Yıllarda Hızla Büyüyen Kültür Balıkçılığı Sektörü Para Kazanmak İsteyen Yatırımcıları Bekliyor.
yeniisfikirlerin.com

Sponsorlu Bağlantılar