-->

Meslekler Akademiler DJ Akademisi

Sponsorlu Bağlantılar
Meslekler Akademiler DJ Akademisi

İlginç Kariyer Okulları, Akademiler Eğitim Kurumları, Türkiye'de Kendi Alanında Tek Olan Bir Okul DJ Akademisi. Günümüzün Gözde Mesleklerinden DJ Mesleği Geleceği de Çok Parlak. Kadir Has Üniversitesi Tarafından Kurulan DJ'lik Akademisi Pioneer, Virgin Radio Ve S&S Music Maker İşbirliğinde Pioneer DJ Academy Yepyeni Bir Eğitim Fırsatı Sunuyor.

Türkiye'de 20 Bin Kişi Hayatını DJ Olarak Hayatını Kazanıyor, Ama Bu İşin Eğitimi Alanlar Çok Daha Fazla Para Kazanıyor Hem De Yurt Dışında Çalışma Fırsatı Yakalıyor.

AKADEMİLER MESLEK SEÇİMİ DJ AKADEMİSİ
DJ Akademisi Türkiye'de Tek Dünyada da Sayılı Bir Akademi. Türkiye'ye Yeni DJ'ler Yetiştiren Akademi Ülkemizde DJ'liği Meslek Haline Getirmeyi Hedefliyor. Akademinin Hedefi Geleceğin Artistlerini, Müzik Yapımcılarını, DJ lerini Yetiştirmek. Akademide 2 Tip Eğitim Veriliyor, Bunlar İlki Bu İşin Teknik Kısmı Yani Müzik Çalmak İçin Gerekli Olan Cihazların Tanınması Ve Kullanılması. İkinci Kısmı İse DJ'liğin Görünmeyen Kısmı, Yani Bir DJ Nasıl Olmalı, DJ'lik Nedir, İyi DJ Nasıl Olunurun Tüyoları Öğretiliyor.


Akademide Teknik Olarak 2 Şarkı Birbirine Nasıl Bağlanır, Müzik Nasıl Çalınır, Bir Mekandaki Atmosfer Nasıl Elde Tutulur, Mekandaki Enerji Nasıl Yükseltilir, Nasıl Alçaltılır, Ne Zaman Bitirilir Gibi Tüyolar Veriliyor. Akademinden Sertifikasını Alan Biri Eğer Yeteneği De Varsa İyi Para Kazanabilir. DJ'lik Bir Yetenek İşi Bir Sanat Dalı, İyi Bir DJ Olmak İçin İyi Gözlemci Olmak, İnsan İlişkilerinin İyi Kurabilmek Gerekiyor. Bu İşin En Kolay Kısmı Makineler Ve Teknik Kısmıdır. Akademine İşin Sanat Ve Ruh Tarafının Nasıl İnşa Edileceğinin Tüyoları Veriliyor.

Bir Mekanın DJ'i İyi İse O Mekan Daha Çok İş Yapacaktır. Eğer Müşteri Mekanın Müziğinden Memnun Değilse Mekan Tercih Edilmiyor. Her Şeyin Başladığı Nokta DJ Kabini. Bu İşe Gönül Verenlerin İş Bulmaları Da Kolay Oluyor. Eğer Yeteneğiniz Varsa Mutlaka Birileri Tarafından Keşfediliyorsunuz.

Detaylı Bilgi İçin:
Telefon: 0212 533 57 65
yeniisfikirlerin.com

Sponsorlu Bağlantılar