-->

Mantıklı Mantı Bayilik Başvuru Şartları

Sponsorlu Bağlantılar

Mantıklı Mantı Bayilik Başvuru Şartları Nelerdir


Bayilik Veren Firmalar, Mantı Bayiliği Veren Mantıklı Mantı Firmasının Bayilik Başvuru Koşulları Ve Başvuru Adresi.
Kaşifler Dondurulmuş Gıda Ve Unlu Mamuller Bayilik Başvurusu Nasıl Yapılır. Firmanın İnternet Sitesinde Bayilik Başvuru Formunu Doldurarak Başvurunuzu Tamamlayabilirsiniz.


Türkiye'de Bir İlk Mantının En Lezzetli Hali, Doyurucu Bir Sunum, Enfes Lezzetli Soslar Kupa Mantı. Türk Mutfağına Has Olan Mantı Makarnasını Fast Food Mantığı İle Birleştirip Siz Değerli Müşterilerimize Sunuyoruz. Türkiye’de Bir İlk Olan Kupta Mantı Ürünümüz Hijyenik Tesislerimizde Pişirilip Paketlendikten Sonra Şok Ünitelerinde Dondurularak Üretim Aşamasını Tamamlamaktadır.
Satış Noktalarına Yine Dondurulmuş Olarak Sevk Edilen Ürünlerimiz Mutfak, Bulaşık,Usta İhtiyacı Olmadan Isıtılmak Suretiyle Üzerine Yine Firmamızın Hazırlamış Olduğu Soslar İle Siz Değerli Müşterilerimize Sunulmaktadır.
Firmamız Mantı Makarnalarını Yine Türkiye’de Eşine Pek Rastlanmayan
Farklı Lezzetlerin Bileşkesinden Üç Farklı Çeşitte Üretmektedir…


BAYİLİK VEREN FİRMALAR MANTIKLI MANTI BAYİLİK ŞARTLARI
Yüzde Yüz Dana Kıyması, Yüzde Yüz Tavuk Kıyması Ve Tam Yağlı Peynir İle Üretilen Nefis Mantılar.

Ürünlerimiz Pişirildikten Sonra 16 Oz Kuplara 125 Gr Olarak Paketlenmektedir. Bir Kişinin Açlık Hissinin Giderilmesinde İdeal Miktar Olarak Denenmiş Ve Kanıtlanmıştır. Yine Firmamız Tarafından Üretilen Yoğurt Ve Soslar Mantı İle Sunulmakta, Mantının Lezzetine Lezzet Katarken Ahenkli Bir Sunum Fırsatı Vermektedir.


Ayrıca Bu Doyurucu Lezzetin Ardından Mutlu Son Olarak Tasarlanan Çikolatalı Veya Tahinli Suflelerimiz İle Lezzete Son Nokta Koyulmaktadır. Firmamız Kaşifler Dondurulmuş Gıda Ve Unlu Mamullerin “Kaliteli Ürün Kaliteli Hammaddeden Üretilir” Prensibi İle Hareket Etmektedir.
Tamamen Ahşap Kullanılarak Üretilen Mantıklı Mantı Satış Standımız Ürünün Sunum Yapıldığı Ambalajlardan İlham Alınarak Ambalajların Büyütülmüş Hali Şeklinde Kullanışlı Ve En Fazla Miktarda Müşteriye Hizmet Verebilecek Şekilde Tasarlanmıştır. Standımız; 2,5 Metre Yüksekliğinde, 200 Cm Zeminden Başlayıp 250 Cm Genişliğe Ulaşan Çapı İle 6 M2 Olarak Tasarlanmıştır. Standımızın İçinde 2 Personel Rahatlıkla Görev Yapabilmekte Ve Standın Etrafı Tamamen Açık Olduğundan Servis İmkanı Tüm Alanlarda Sağlanmaktadır. Elektrik Tesisatı Harici Hiçbir Gereksinime İhtiyaç Duyulmamaktadır.

Firma Hakkında:
Kaşifler Dondurulmuş Gıda Ve Unlu Mamüller Firması Gerekli Olan Tüm Üretim Ve Çalışma İzinlerini Almış Ve Üretimin Her Aşamasında Hijyen Koşullarını Yerine Getirmiş Son Tüketiciye Sunulacak Mantıyı En Sağlıklı Şekli İle Sunumunun Sorumluluğu Ve Bilincinde Olarak Gerekli Olan Tüm Koşulları Sağlamıştır.

İnsan Sağlığını Birinci Derecede Öncelik Olarak Gören Kaşifler Dondurulmuş Gıda Ve Unlu Mamüller Mantı İmalatında Kullanılan Bütün Meteryallaeri Tarım Ve Gıda İl Müdürlüğünün Uygun Gördüğü Malzemeler Ve Teknikler Kullanılarak Gıda Mühendisi Denetiminde Gerçekleştirmektedir.
Üretilen Mantıları İlk Yarım Saat İçerisinde Hızlı Bir Şekilde -40 Derecede Dondurarak Bakteri Üremesinin Önüne Geçmiş Ve Kioks Stantlarında -18 Derecede Muhafaza Ederek Soğuk Zincir Aşaması Bozulmadan Son Tüketiciye Sunumu Sağlanmaktadır.

" Vizyon: Uluslararası Arenaya Açılmak Koşuluyla, Başta Türk Cumhuriyetlerinin Olduğu Bölgeler Olmak Üzere, Daha Sonrasında Tüm Dünyada Mantıklı Mantı Markasını Bir Etiket Haline Getirip, Mantının En Lezzetli Halini Müşterilerine Sunmaktır."

Misyon: Gıda Sektöründe Etik İlkelerden Ödün Vermeden, Teknolojik Gelişmeleri De Göz Önünde Bulundurarak Ve Kullanarak, Sağlıklı Üretim Koşullarında, Tüketici Ve Pazar İhtiyaçları Doğrultusunda, Üreticinin, Çalışanın, Tüketicinin Ve Çevrenin İsteklerine En İyi Şekilde Cevap Vererek Hedefimize Ulaşmak…

İletişim Bilgileri: 
Adres : Çınarlı Mah. Osman Kavrakoğlu Sok. No:73 Tekirdağ
Telefon: 0 282 263 29 32
Cep Telefon: 0 530 109 59 59
Mail: info@mantiklimanti.com
Web Sitesi: www.mantiklimanti.com

Sponsorlu Bağlantılar