-->

İş Kurmak Saanen Keçi Yetiştiriciliği

Sponsorlu Bağlantılar

İş Kurmak Hayvancılık Saanen Keçi Yetiştiriciliği


Yeni İş Kurma Fikirleri Arayanlar, Çalıştığı İşten Memnun Olmayanlar, Kendi İşini Kurmak İsteyenler, Küçük Bir Sermayeyle İsviçre'den Getirilen Saanen Keçileriyle Para Kazanmaya ne Dersiniz.

Küçük Yatırımcılar İçin İş Fikirleri, İşte Son Yılların Gözde Para Kazanma Yöntemi Hayvancılık Sektörü Saanen Keçi İşiyle Çok Büyük Paralar Kazanabilirsiniz. Hayvancılık Sektöründe Emsallerine Göre Kat Ve Kat Daha Çok Karlı Bir Yatırım Olan Saanen Keçilerini Tanıyalım.

YENİ İŞ FİKİRLERİ SAANEN KEÇİ YETİŞTİRİCİLİĞİ
İsviçre'den Türkiye'ye Geldiler, Yerli Keçilerden Kat Ve Kat Daha Fazla Süt Vererek Üreticisinin Yüzünü Güldürdüler. İşte Sizlere Yatırımınızı Bir Yılda İkiye Katlayan Saanen Keçisi Yetiştiriciliği. Yerli Keçi Irkına Göre Çok Daha Verimli, Daha Uysal Bir Irk Olan Saanen Keçisi İle Para Kazanma Yolları.

Yerli Keçiler Yılda Ortalama 150 Litre Süt Verirken Saanen Keçileri Yılda 650-800 Litre Süt Vermektedir. Küçük Bir Yatırımcı 10 Keçi İle Başlayabileceği Bu İş İçin Yaklaşık 8 Bin Türk Lirası Yatırım Yapıyor. 10 Keçiyle Başlayan Bir Üretici 2 Yıl İçinde Yaklaşık 100 Keçiye Ulaşabiliyor. 10 İle 15 Bin Türk Liralık Bir Sermayeyle Girilebilecek Olan Saanen Keçi Yetiştiriciliği İşiyle Kısa Sürede Büyük Paralar Kazanabilirsiniz. 1 Saanen Keçisi Günde 2 İle 2,5 Litre Süt Verebiliyor. Keçi Sütü İnek Sütüne Göre Yaklaşık 3 Kata Daha Pahalı Ve Devlet Süte Litre Başı 15 Kuruş Destek Veriyor.


Piyasada Bin Ve Bin Beş Yüz Türk Lirasında Satılan 1 Saanen Keçisi Sadece Ürettiği Süt İle Kendini Amorti Edebiliyor. Bu İşe Girmek İsteyenler Öncelikle Hayvan Sevgisine Sahip Olmalıdır. Teknolojinin De Yardımıyla Saanen Keçileri Suni Olarak Tohumlanıyor ve Yılda 4 İle 5 Yavru Verebiliyor. Keçilerin Verimli Olması İçin Dünyanın En Verimli Tekelerin'den Alınan Spermalar Getirilerek Suni Olarak Keçiler Tohumlanıyor. Verimli Keçilerle Daha Çok Süt, Peynir Ve Tereyağı Elde Ediliyor.
Bu İşe 8 Keçiyle Başlayıp 5 Bin Keçiye Ulaşan Üreticiler Bile Bulunmakta.
yeniisfikirlerin.com

Sponsorlu Bağlantılar