-->

İş Garantili İstanbul Moda Akademisi

Sponsorlu Bağlantılar
İş Garantili İstanbul Moda Akademisi

Eğitim Kurumları Akademiler, Tekstil Sektörü İş Garantili İstanbul Moda Akademisi, Binlerce Kişiye İş İmkanı Sağlayan Tekstil Sektöründe Hem Yurtiçi Hem de Yurtdışında Marka Yaratabilen Yöneticilere Hem de Sektörde Çalışacak Nitelikle Elemana İhtiyaç Duyuluyor. Peki Tekstil Sektöründe Çalışmak İçin Nasıl Bir Eğitim Almalı, İşte Mezunlarına İş Garantisi Sunan Moda Akademisi. Henüz Hangi Mesleği Yapacağına Karar Veremeyenler, Yeni Bir Meslek Arayanlar İstanbul Moda Akademisi Akademik Eğitim Programları.

İSTANBUL MODA AKADEMİSİ
Türkiye'de Yüz Binlerce Kişi Moda Sektöründen Ekmek Yiyor Ancak Tekstil Firmaları Yılın 12 Ayı Boyunca Eleman Arıyor. Tekstil Sektöründe Yetişmiş Eleman Açığı Bulunuyor, İşte Moda Akademileri Bu Açığı Kapatmak İçin Devreye Giriyor. Sektörün İhtiyacı Olan Zanaatkarlar, Tasarımcılar Ve Moda Yöneticileri İşte Bu Akademilerde Yetişiyor.
Çin Daha Düne Kadar Dünyanın Tekstil Üretim Merkeziydi. Ancak Bu Durum Değişti Türkiye Hem Coğrafi Konumu Hem De Kaliteli Üretimi İle Avrupalı Moda Üreticilerinin Yeni Üretim Merkezi Olma Yönünde İlerliyor, Bu Durum Moda Sektörünün Her Branşında Yetişmiş Eleman Açığı Yaratıyor.
İTKİB İstanbul Tekstil Ve Konfeksiyon İhracatçıları Birlikleri İstanbul Moda Akademisi Dış Ticaret Müsteşarlığı Ve AB Tarafından Finanse Edilen Moda Akademisi Bu Güne Kadar Sektöre 3 Binin Üzerinde Kalifiye Eleman Yetiştirdi. Tekstil Sektörü Çok Çabuk Kendini Yenileyen Bir Sektör İşte Bu Yüzden Karakter Olarak Yeniliklere Açık Zamanı İyi Takip Edebilen İnsanların Başarılı Olabileceği Bir Sektör. Moda Akademilerinden Mezun Olanlar Tasarım, Çizim, Teknik, Kalıp Ve Dikim Dersleri Aldıklarından İşe Girişlerinde Büyük Avantaja Sebep Oluyor.


Akademide Eğitimi Verilen Akademik Programlar:
Moda Tasarım Ve Teknolojisi Lisans Programı
Moda Tasarım Ve Yönetim Diploma Programı
Moda Tasarım Kalıp Ve Model Geliştirme
Deri Ayakkabı Ve Aksesuar Tasarımı Diploma Programı
Temel Sanat Ve Portfolyo Eğitimi


Sürekli Eğitim Programları:
Moda Yönetimi
Moda Fotoğrafçılığı
Moda Tasarım Diploma Programı
Moda Satın Alma
Görsel Mağazacılık Ve Vitrin Tasarımı
Moda Perakendesinde Satın Alma
Moda Editörlüğü
Styling
Moda İllüstrasyonu
Moda Tasarımında Photosop Ve İllustrator
Uluslararası Pazarlarda Moda Marka Yönetim Programı

İletişim:
Adres: Çobançeşme Mevkii Sanayi Caddesi Dış Ticaret Kompleksi B Blok Yenibosna Bahçelievler İstanbul
Telefon: 0 212 454 02 00
yeniisfikirlerin.com

Sponsorlu Bağlantılar