-->

Her İş Sermaye Gerektirmez, Yeterki Yolu Bilin

Sponsorlu Bağlantılar
Her İş Sermaye Gerektirmez, Yeter ki Doğru Yolu Bilin


Sermayesiz İşler, Sermaye Gerektirmeden Hangi İşleri Yapabilirim? Sermaye Koymadan İş Kurulabilir mi?

Günümüz Şarjlarında Hayatın Getirmiş Olduğu Yaşam Pahalılığıyla Aileyi Bir Kişi Geçindirememektedir. Bazen Sadece Aileyi Değil Kişinin Kendi İkamesini Bile Yaparken Zorlandığı Dönemdir. Hele De Çocuklu Ailelerde Bu Durum Daha Sıkıntılı Bir Hal Almaktadır. Maaşlı Çalışılıyorsa Bir Maaş Ticaret Yapılıyorsa Kazanılan Para Ev Geçimi Olanlarda Ayın Sonu Değil Orasında Bitmektedir. Bunu İçin Aile Reisleri Ne Yapmalıyım Derdine Düşmüşlerdir.

SERMAYESİZ PARA KAZANDIRAN İŞLER İŞ FİKİRLERİ
Evet, Ne Yapılabilir. Sermayesizde İşler Yapılabilir. Bunu İçin Sadece Kişinin Biraz Bazı Durumlardaki Yeteneği Söz Konusu Olmalıdır. Örneğin. Bilgisayardan Anlayan Bir Kişi İse Çevresine Salacak Olduğu Bilgisayar Problemlerini Çözerim Gibi Lafı Yeterli. Virüs Kaplayan Bir Bilgisayara Atılan Format Hiçbir Ücrete Tabi Olmayıp Sadece Emek Harcanarak Halledilecek Bir Durumdur.

Aynı Şekilde Elektrik İşinden Anlayan Kişinin Bile Dairenin Avizelerini Bağlamada Çekilen Kabloya Kadar Yapığı İşler Tamamen Sermayesiz Olarak Nitelendirilir. Ev Kadınlarının Da Yemek Yapmak Gibi Ev İşlerinin Dışında Ve Çocuklarını Eşlerini De İhmal Etmeden Yapacakları İş Bir Yerle Mesela Ütücülerle Anlaşarak Parça Başına Ütülediklerinden Alacakları Veya Bir Apartman Temizliğine Veya Ofis Evlere Giderek Yine Emeklerini Harcayarak Karşılında Alacakları Para Karşılı Aile Ekonomilerine Ve Bütçesine Yardımcı Olurlar En Azından Kendi Mutfak Masraflarını Çıkarırlar.

Burada Kişi Kendini Bilip Nelere De Yetenekli Olduğunu Ve Neleri Yapabileceğini Anladığında Sermayesiz Ne Yapabileceğini Keşfeder Ve O Alana Yönelip Para Kazanmaya Başlar.
yeniisfikirlerin.com

Sponsorlu Bağlantılar