-->

Az Sermayeyle Kendi İşinizin Patronu Olun

Sponsorlu Bağlantılar

Az Sermayeyle Kendi İşinizin Patronu Olun


Az Sermayeyle Kendi İşini Kurmak
Yeni İş Fırsatları, Küçük Bir Sermayeyle Yapılabilecek İş Fikirleri, Karlı Bir İş Nasıl Kurulur, Küçük Bir Yatırımla Para Kazanma Yöntemleri.

İş Kurmak Zor, Para Kazanmak Kolay Değil. Ancak Az Para Yatırarak Çok Kar Etmek De Hayal Değil, İşte O Yatırımlar Ve Karları.

En Karlı İşlerden İlki Çiğ Köftecilik:
Bulgur, Ceviz, Ketçap, Salça Yani Çiğ Köftecilik Son Dönemin En Karlı İşleri Arasında. Açılacak Bir Çiğ Köfteci Dükkanının Dekorasyon Masrafı 10 İle 15 Bin Türk Lirası Arasında Değişiyor. Bir Çiğ Köfteci Dükkanı Açmak İstediğinizde Her Hangi Bir Bayilik Ücreti Talep Edilmiyor. İşlek Bir Caddede Yaklaşık Yirmi Metre Karelik Bir Dükkan İle Aylık Karınız Yaklaşık 3 İle 7 Bin Türk Lirası Arasında Değişiyor.

Kahve Dükkanı:
Bayilik Ücreti Olmayan Bir Başka İş Kolu İse Közde Kahvecilik Dükkanı Açmak. Bir Kahve Dükkanı Açmak İçin Yaklaşık 10 İle 30 Bin TL Dekorasyon Masrafı Gerekiyor. Bu İşi Yapanların Aylık Kazancı Ortalama 3 İle 10 Bin TL Arasında Değişiyor.

Fransız Usulü Krep Dükkanı Açmak:
Bu İş İçin Bayilik Fiyatları 30 İle 100 Bin Türk Lirası Arasında Değişiyor. İşlek Bir Caddede Açacağınız Böyle Bir Dükkan İle Aylık Ortalama 30 İle 50 Bin TL Kazanca Ulaşılabiliyor.

Cincır Kiralama İşi:
Turistik Bir Yerde Ve Kalabalık Bir Ortamda Cincır Kiralama İşi Yapabilirsiniz. Saati 100 Türk Lirasından Kiralanan Bir Cincır Size İşlek Bir Yerde Aylık Ortalama 20 İle 30 Bin TL Arasında Kazanç Sağlayabilir. 2 Adet Cincır'ın Fiyatı İse 20 Bin Türk Lirası.

Çikolata Mağazası Açmak:
60 Bin TL Dekorasyon Masrafı İle Açacağınız Bir Çikolata Mağazası İle Aylık Yaklaşık 10 Bin TL Kazanç Elde Edebilirsiniz.

Tesbih Bayiliği:
Tesbih Bayiliği Almak Yaklaşık 100 Bin Türk Lirası, Bu İş Kolunda Aylık Ortalama 12 Bin TL Kazanabilirsiniz.
yeniisfikirlerin.com

Sponsorlu Bağlantılar